Спорт

Спортивні змагання для сімей Слобожанського

28.08.2024 09:00
68 Спорт

нями на спортивному майданчику ж/к «Брама-1»пройшли спортивно-розважальні сімейні змагання «Мама, тато, я - активна сім'я» для мешканців та гостей Слобожанського. Подія відбулася за ініціативи фахівців Слобожанського комунального закладу «Спорт для всіх». 6 сімей та 18 учасників загалом змагалися за першість у 9 різних, спортивних нормативах.

Захід став чудовою можливістю не лише відпочити але й спортивно та активно провести час. Атмосфера азарту та радості тривала протягом всіх змагань.

У підсумку призові місця розподілилися наступним чином:
Першими стала сім'я Єлубаєвих, набравши найбільшу кількість балів. 2 місце - сім'я Кокашинських та бронзовими здобула сім'я Брандис.

Призерів було нагороджено кубком, грамотами, медалями і пам'ятними призами. Також всі учасники змагань отримали солодкі подарунки від КЗ ССЦФЗН «Спорт для всіх» та керівництва ОСББ «Брама-1».