Освіта

Змагання з міні-футболу в Олександрівці

27.09.2024 14:52
88 Освіта

На базі Олександрівського ліцею 26 вересня 2024 року відбулися змагання з міні-футболу під гаслом «Разом переможемо» серед збірних команд Олександрівського та Слобожанського ліцеїв.

Матч розпочався у вражаючому темпі, і вже на перших хвилинах гри Олександрівські футболісти створили кілька небезпечних моментів, забивши два голи. Слобожанській хлопці не поступалися суперникам. Та в другому таймі команда Олександрівського ліцею посилила свою активність, завершивши гру ще двома забитими голами з фінальним рахунком 4:3 (голи забили Іван Коваленко, Роман Шаблико, Олександр Коваленко). Єдність та злагодженість спортсменів відчувалися протягом усього матчу. Важливу роль у перемозі відіграли нападники та чітка робота захисників, які не залишили суперникам жодних шансів.

Вітаємо всіх спортсменів з чудовою, насиченою грою та бажаємо не зупинятися на досягнутому!